Şirket Profili

Catsis | LOGO

Catsis Keçe San. ve Tic. A.Ş.

[Catsis]; Isı ve Ses yalıtımı Keçeleri, her türlü Otomotiv Halıları, Tavan ve Taban kaplamaları, Ses ve Titreşim önleyici Bitüm plakalarla, Otomotiv ve Beyaz Eşya sektörlerine Konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Catsis A.Ş. kuruluşundan bu yana çalıştığı sektörlere kaliteli ürünler sunmak için gerekli teknolojileri araştırmaya, bu araştırmaların devamında yüksek kaliteli ürünleri müşterilerine sunmaya başlamıştır. Catsis A.Ş. bünyesinde çalışanları ile, müşterisinin isteklerinin ilerisinde kendine özgü bir üretim anlayışını, otomotivdeki kalite bilincini en iyi şekilde müşterisine yansıtan, sevkıyat performanslarındaki başarıları ile, proje değişikliklerinde önemli olan hızlı, doğru ve zamanında devreye girmesi ile ve bütün bunları kendi yarattığı ürünlere de başarı ile uygulayan, genç ve dinamik bir şirkettir.

Catsis A.Ş. bugün yurtta ve uluslararası çevrelerde kazandığı başarıların temelini ilk olarak TOFAŞ-FIAT firması ile yaptığı ilk önemli projesiyle attı ve böylece geleceğe doğru emin adımlar atmak için güç kazandı.

Otomotiv ve Beyaz eşya sektörlerindeki artan talebe karşılık Catsis A.Ş. 2000 yılında ürün gamını genişleterek, müşterilerinin ihtiyacını karşılamak üzere izolasyon ve titreşim emici amaçlı kullanılan “BİTÜM” üretim hattını faaliyete geçirmiştir. Bu Üretim Hattı cesur bir yaklaşımın getirdiği yenilikleri ve tam anlamıyla üretimdeki kalite tarzını ifade ediyordu.

Yeniliklerin ve kalite anlayışının giderek artması ile Catsis A.Ş. 2003 yılında faaliyete geçirdiği “EKSTRÜZYON HATTI” ile müşterilerine daha kaliteli ürün yapma amacını gerçekleştirmiştir. Catsis A.Ş. Otomotiv sektörü için taban ve bagaj halılarının arkasına PE-PP ve PVC kaplamalar ile PVC esaslı ses izolatörlerinin üretimini başarıyla yapmaya ve müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir. 

Catsis Şirket Profili

keçe imalatı fabrikaları, yün keçe imalatı,keçe fabrikaları, keçe firmaları,keçe imalatçıları istanbul,keçe imalatı,keçe üretimi nasıl yapılır,keçe toptan satış yerleri

21/05/2024 13:04:08